Dr. Márky Ádám
Orvosigazgató, a Longevity Project társalapítója
Az egyetemet Pécsett kezdte és a SOTE-n fejezte be. Menet közben 6 évig dolgozott mentőápolóként, majd egy évig mentőorvosként. Első magyar orvosként tette le az International Board of Lifestyle Medicine vizsgáját életmód-orvostanból.
A harvardi tudatos egészség kultúra koncepció alapján vállalati egészségprogramokat vezet. A kontextuális viselkedéstudományokban van leginkább otthon, erről tart képzéskét pszichológus- és orvostanhallgatóknak is.
Länger Jelena
Ügyvezető, a Longevity Project társalapítója
Közgazdászként, nemzetközi marketing szakon végzett a Külkereskedelmi Főiskolán.
Executive MBA-t szerzett a CEU-n. 16 évig dolgozott regionális marketing, piacfejlesztési és oktatási vezetői pozíciókban. Elvégezte az eCornell egyetem "Plant Based Nutrition at the T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies" kurzusát, önkéntes magyar fordítóként dolgozik a Nutritionfacts.org-nál, emellett jelenleg a Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karán írja szakdolgozatát vállalati egészségfejlesztésből.

Kiss Ádám
Mentálhigiénés szakember, szinkrontolmács
Ádám a SOTE mentálhigiéné szakirányú továbbképzésén szerzett diplomát, 7 éve foglalkozik relaxációs és meditációs módszerekkel, autogén tréning gyakorlatvezető és képződő szimbólumterápiás gyakorlatvezető. Alapvégzettségét tekintve szabadúszó szinkrontolmács, és 2020 októbere óta lányos édesapa. A tudatos jelenlét eszközeinek segítségével abban szeretné támogatni a hozzá fordulókat, hogy elfogadóbban és rugalmasabban kapcsolódjanak érzelmeikhez, önmagukhoz és másokhoz.
Szijártó Szandra
Dietetikus
Szandi a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán szerzett dietetikus diplomát, majd okleveles táplálkozástudományi szakemberként (Msc) végzett. Az egészségügy különböző szegmenseiben szerzett tapasztalatot. Hisz a prevenció erejében, miszerint a táplálkozásunkkal és mindennapi döntéseinkkel aktívan hozzájárulunk az egészségünk fenntartásához és életminőségünk javításához, illetve már kialakult betegségek kezeléséhez.
Pozsonyi Rebeka
Kommunikációs szakember
Rebeka a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és médiatudomány mesterszakán végzett. Az egészségügyi kommunikáció számára hivatás: szeretne minél több embernek segíteni, hogy egészségértési képességét fejlessze. Fontos számára, hogy kutassa és átadja az egészséggel kapcsolatos információk megszerzésének, megértésének és alkalmazásának megfelelő módját. Kiemelt érdeklődési területe továbbá a személyes orvos-beteg kommunikáció.
Mirgai Zita
Gyakornok
Zita végzős dietetikus hallgató a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán. Gyakornokként elsősorban kommunikációs feladatokat lát el csapatunkban, de táplálkozástudományi tudásának köszönhetően edukációs anyagok fejlesztésében is részt vesz. Tudományos DiákKöri kutatómunkájában, valamint szakdolgozatában a hazai vegánok tápanyagbevitelével foglalkozik. A növényi alapú étrendeken kívül különös szakmai érdeklődéssel fordul a mikrobiom, valamint a gasztroenterológiai kórképek dietoterápiája felé. Mindig érdekelte a kommunikáció és az egészségfejlesztés, ezért örül, hogy munkája során ötvözni tudja képességeit és érdeklődési területeit.
Takács Luca
Orvostanhallgató
Luca a Semmelweis Egyetem Orvostanhallgatója. Kiemelten fontos számára, hogy egészséges életmódra törekedjen. 16 éves kora óta prevenciós programok aktív megvalósítója: a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt és a Balassagyarmati Egészségnevelő Program önkéntese. A Budapesti Orvostanhallgatók Egyesületének tagja, ahol prevenciós előadások tartásán túl az egyesület kommunikációs és kapacitásfejlesztési csapatában dolgozik. Emellett a Longevity Project csapatának tagja, ahol egészségedukációs anyagok fejlesztésében segít.
Schmid Miklós
Sport Mentáltréner, B2B Sales Specialist
Sportolók és sportszervezetek fejlesztése mellett értékesítéssel foglalkozik. 2009-ben végzett a Pécsi Tudományegyetemen Sportszervezőként és jelenleg szintén ugyan ott végzi a Mentálhigiénés és közösségi segítő szakember képzést. 20 évig versenyszerűen focizott és 11 évig dolgozott multinacionális cégeknél, abból 6 évet vezetőként. Élvezi, hogy sportolói, egészségükkel foglalkozó közegben, ebben a szemléletmódban élő emberekkel dolgozhat együtt.
Magyary Ágnes
Gyakornok
Ági elsőéves mesterszakos pszichológushallgató a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen. Csapatunkban általános gyakornoki teendőket lát el. Az ő személyes és szakmai érdeklődésének fontos része a testi, lelki és mentális egészség. Tudományos DiákKöri kutatómunkájában segítő foglalkozásúak mentális egészségét és munkájukhoz fűződő viszonyát vizsgálja. 2022-ben elkezdett autogén tréning gyakorlatvezetőnek képződni, hogy bővítse segítői eszköztárát a mentális egészségfejlesztésben. Saját életében is egészséges életmódra törekszik, körülbelül 7 éve növényi étrenden él. Örül, hogy egy olyan vállalatnál dolgozhat, ahol hasonló értékek mentén tekintenek az egészségre.
Előadók és együttműködő szakértők
Szőnyi Lídia
Pedagógiai szakpszichológus, pár- és családterapeuta
A pszichológus diplomáját 2011-ben szerezte, majd pedagógiai szakpszichológusi szakvizsgát tett. Gyerekekkel, családokkal és párokkal dolgozik, a rendszerszemléletű családterápia szemléletmódja áll hozzá a legközelebb. Szívügye, hogy a lélektan tudományos felismerései eljussanak az emberekhez és jól hasznosítható gyakorlatként támogassák a testi és lelki egészségünk fenntartását. Egyetemen oktat, előadásokat tart, és több mint 220 cikke jelent meg a család, párkapcsolat, gyermeknevelés, valamint a mentális egészség témájában.
Dr. Juhász-Keglovits Klára
Gyermekgyógyász, életmódorvos
Klára gyermekorvosként dolgozik, szakterületén belül első magyarként szerezte meg a nemzetközi életmódorvosi képesítést.
A hat élemódorvosi területből a táplálkozás és a mozgás áll hozzá legközelebb személyesen és szakmailag is: növényi táplálkozási szakértő és táncsport oktató végzettségeit aktívan alkalmazza saját mindennapjaiban és mások támogatásában is.
Dr. Csábi Eszter
Alváskutató, pszichológus, egyetemi adjunktus
Eszter a Szegedi Tudományegyetem Pszichológia Intézetének, Kognitív és Neuropszichológia Tanszékének adjunktusa. Végzettségét tekintve pszichológus, PhD fokozatát a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán szerezte az alvászavarok témakörében. Tíz éve kutatóként és oktatóként dolgozik a Szegedi Egyetem Pszichológia Intézetében, fő kutatási területe az alvás szerepe a kognitív működésekben és az érzelemszabályozási folyamatokban, valamint az alvászavarok következményeinek feltérképezése felnőtt- és gyermekkorban. Elkötelezett az alvás fontosságának hangsúlyozásában, amely elengedhetetlen a mindennapi működéshez.
Dr. Balog Beatrice
Belgyógyász szakorvosjelölt, burnout tanácsadó
2018-ig Svájcban praktizált belgyógyászként. Ezt követően a Semmelweis Egyetem II. Számú Belgyógyászati Klinika, majd a Szent Borbála Kórház munkatársa lett. Kutatási területe ritka hormonbetegségek.
A betegségek életmódbeli vonatkozásával aktív szerepet ad a hozzá érkező pácienseknek, így a megelőzést és a gyógyulást saját maguk is segíthetik. Öt éve foglalkozik a munkahelyi kiégés megelőzésével. A kiégés folyamatának felismerésével, megértésével változás útján egy harmonikus munka-magánéleti rendszer kialakításában segít előadások, workshopok keretében.
Éger Csaba
pszichológus
Személyes és szakmai érdeklődése egyik fókuszpontja a családok működése. Az osztrák bírósági rendszerben végzett családjogi igazságügyi szakértői munkája, valamint a család- és párterápiás praxisa segíti abban, hogy az életünk legmeghatározóbb mikroközösségének működésmódját egyre jobban megérthesse és elakadásaiban segíteni tudja.
A családok mellett a krízisből fakadó elakadások vonják magukra érdeklődését. Szakmai hitvallása, hogy az egyén vagy a szervezet életében megjelenő krízisek, egyedülálló lehetőségei az önismeret szerzésének és a hosszútávon fenntartható változások elindításának.
Dr. Szentgyörgyi Barbara
háziorvos, életmódorvos, a MOTE elnöke
Végzettsége háziorvos szakorvos, illetve a Nemzetközi Életmódorvosi Társaság szakvizsgáját teljesítette. 2017 óta vezeti a jelenlegi nevén Fehér Oroszlán Egészségfejlesztő Alapítványt, illetve a 2021. áprilisában alakult Magyar Egészségmegőrzési és Életmódorvostani Egyesület (MOTE) elnöke és a Növényi étrend a teljes életért című könyv szerzője.
A növényi étrend gyógyító hatásával Hawaiion ismerkedtett meg, ahol Shintani doktor teljes értékű növényi étrenddel sikeresen gyógyít cukorbetegeket, magas vérnyomásban szenvedőket és többek között ízületi vagy allergiás betegeket. Innen jött a hasonló programok és később az alapítvány ötlete. Bízik benne, hogy hozzá tud tenni ahhoz a sokak által végzett munkához, ami az életmód, egészség és tudatosság fejlesztéséről szól.
Dr. Kovács Milán
Ortopéd traumatológus, sportorvos, kung-fu és önvédelmi földharc oktató
Milán elkötelezett sportoló, sportorvos és ortopéd traumatológus. Ezen kívül sportedző, kung-fu és önvédelmi földharc oktató, SMR és korrektív tréner. Szegeden, Algyőn és Mórahalmon rendel. Szemlélete megoldás- és mozgáshelyreállítás központú, a mozgás- és manuál terápiákat nagy előnyben részesíti.
Dr. Demeter Anna
Life coach
Anna a Semmelweis Egyetemen szerezte diplomáját, és már az orvosi tanulmányai alatt tudta, hogy a lélek gyógyításával szeretne foglalkozni. Jelenleg life coach-ként, kommunikációs trénerként, autogén tréning gyakorlat vezetőként tevékenykedik, egyéni és csoportos önismereti tréningek vezetője. Kiemelt érdeklődési területe a test és a lelek kapcsolata, életmódváltás lélektani vonatkozásai, valamint az éves- és testképzavarok.
Dr. Szabó Ágnes
Közgazdász, egyetemi adjunktus
Ági 2004 óta dolgozik a felsőoktatásban oktatóként és kutatóként, emellett a versenyszférában és külföldön is szerzett tapasztalatokat. Doktori disszertációja szabadidősport témában íródott a gazdálkodástudományok területén. Az elmúlt években egyik fő érdeklődési és kutatási területe a vállalati egészségfejlesztés, amelynek a mozgás szintén fontos részét képzi.
Dr. Kapitány-Fövény Máté
Klinikai szakpszichológus